Board4Fun

Kontakt:

Paulina:

tel. +48 693 265 006
e-mail: paulina@board4fun.pl

Alicja

tel: +48 693 423 236

e-mail: alicja@board4fun.pl

 

Szkoła snowboardowa i szkoła narciarska

Ferie zimowe 2021 zapisz się już dziś

Zapraszamy na jedyne takie ferie zimowe organizowane na Hali Szrenickiej

w Szklarskiej Porębie. Mieszkamy na wysokości 1200m.n.p.m.

Jesteśmy pierwsi na stoku, a na koniec dnia to My robimy  

ostatni ślad wracając na Hale. 

Organizujemy ferie zimowe oraz obozy snowboardowe i obozy narciarskie dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin z dziećmi.    

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom zaawansowania na wyjątkowe, pełne aktywności fizycznej  ferie zimowe 2021.  Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, organizacji obozów i ferii zimowych. Kadrę, która z przyjemnością przekaże swoja wiedzę i doświadczenie, rozbawi i zainteresuje innych. 

Organizujemy dla Was ten czas zimowy już jedenasty rok z rzędu.                                             

Nasi instruktorzy prowadzą lekcje indywidualne i grupowe
dla dzieci, młodzieży i dorosłych – do ostatniego śniegu w sezonie. Zapraszamy na lekcje indywudualne i lekcje grupowe w Szklarskiej Porębie, ale również w Wiśle i w Szczyrku. 
 

Wyjazdy weekendowe

Szklarska Poręba to nasza baza wypadowa. Od początku sezonu zimowego organizujemy wyjazdy weekendowe , gdzie zapewniamy: nocleg, wyżywienie, profesjonalne szkolenie narciarskie lub snowboardowe i oczywiście wspaniałą zabawę z nami. Koszt wyjazdu weekendowego plus szkolenie snowboardowe lub narciarskie ustali indywidualnie nasz instruktor w zależności od ilości godzin nauki. 

Wisła i Szczyrk to również miejsca gdzie można dołączyć do szkolenia i odbyć z nami lekcje nauki jazdy na snowboardzie lub na nartach.

 

grupadziewczyny