Co robimy

Organizujemy ferie zimowe oraz obozy snowboardowe i obozy narciarskie dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin z dziećmi - w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy na rynku od 2009 roku.

Nasze szkolenia skoncentrowane są w dużym stopniu na nauce i doskonaleniu jazdy na nartach i na snowboardzie. Spędzamy na stoku większość dnia dzięki czemu efekty szkolenia uzyskujemy dużo szybciej. Na obozie przeplatamy naukę jazdy na nartach i snowboardzie z wieczornymi zajęciami relaksacyjnymi, jogą czy zajęciami tanecznymi.

Prowadzimy lekcje nauki jazdy na nartach i snowboardzie: indywidualnie oraz grupowo. Szklarska Poręba to nasza baza wypadowa. Lekcje indywidualne możliwe są również na Śląsku: w Szczyrku i Wiśle.

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom zaawansowania na wyjątkowe, pełne aktywności fizycznej wyjazdy, ferie zimowe i obozy sportowe. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, organizacji obozów i ferii zimowych. Kadrę, która z przyjemnością przekaże swoja wiedzę oraz zarazi pasją do sportów zimowych. 

Paulina Różyło-Nowicka

Założycielka Szkoły Board4Fun

Trener Snowboardu. Instruktor windsurfingu. Instruktor samolotowy. Kierownik wycieczek. Pasjonatka aktywnego spędzania czasu. Mama bliźniczek Ali i Julii. Lubi wyzwania i przygody. Na co dzień pilot samolotowy linii Wizzair

Należy do ludzi, którzy nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Lubi wyzwania i przygody. Gdyby miała dokonać wyboru: góry czy morze, bez zawahania wybrałaby oczywiście góry. Każdy wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia współpracować z dziećmi i chyba to od nich czerpie tę ogromną energię do życia. Zdobytą wiedzę i umiejętności przekazuje wszystkim tym, którzy tę wiedzę chcą przyjąć.

Kiedy kończy się sezon latania na desce snowboardowej, rozpoczyna się dla niej następna część przygody, czyli lotnictwo. Posiadane uprawnienia pilota szybowcowego i pilota samolotowego ułatwiają jej poznawanie nowych zakątków świata, nowych ludzi i są wielkim wyzwaniem dla kolejnych jej przedsięwzięć. Na codzień pilot A320, lata w liniach loitniczych Wizzair. Od 20 lat związana ze snowboardem. Nienaganna optymistka, czerpiąca z życia każdą sekundę.