O nas

Licencjonowana Szkoła BOARD4FUN to szkoła założona przez ludzi kochających zimę, góry i śnieg. Pasja do sportów zimowych, letnich, a przede wszystkim aktywnego spędzania czasu i chęci przekazywanie tej zajawki innym zainspirowała nas w 2008 roku do otwarcia szkoły zimowej w Szklarskiej Porębie.

Nasi Instruktorzy to w większości nauczyciele, byli zawodnicy czy Absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego. Posiadamy ogromne doświadczenie w nauczaniu, metodyce i podejściu do dzieci. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy jaka to jest odpowiedzialność mieć dzieci pod swoją opieką, nauczyć ich i zainspirować aktywnym stylem życia. 

CO ROBIMY:

Prowadzimy lekcje nauki jazdy na nartach i snowboardzie: indywidualne oraz grupowe. Dla najmłodszych mamy przedszkole narciarskie oraz przedszkole snowboardowe.

Organizujemy ferie zimowe, obozy snowboardowe i obozy narciarskie dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin - w Polsce jak i za granicą. Dla dorosłych organizujemy winter i summer campy za granicą z opcją doszkolenia z najlepszymi instruktorami, wykładowcami czy trenerami  nart i snowboardu.

Jako jedyni w Szklarskiej Porębie prowadzimy szkolenia na stopnie sprawności SITS, szkolenia dla asystentów i Instruktorów Snowboardu. To pod naszymi skrzydłami możesz uzyskać jeden z najpiękniejszych zawodów jakim jest Instruktor Snowboardu.

Nasza licencjonowana Szkoła mieści się tuż przy wyciągu narciarskim Szrenicka Sudety lift. 

Szkolenia indywidualne skierowane są przede wszystkim do osób które stawiają na nartach czy snowboardzie swoje pierwsze kroki. Podczas lekcji indywidualnych instruktor jest jeden na jeden  z uczącym, dzięki czemu efekty nauki uzyskuje się w krótkim czasie. Początkowo jeśli jest potrzeba instruktor asekuruje ucznia, koryguje go na bieżąco tak aby od samego początku wyeliminować naukę błędnego ustawienia.

Szkolenia grupowe są idealnym rozwiązaniem dla osób które chcą uczyć się w swoim towarzystwie, np. Rodzeństwo, czy grupa przyjaciół. Dla dobrych efektów szkolenia  grupowego zaleca się aby poziom zaawansowania był zbliżony do siebie. Z naszego doświadczenia widzimy, że dzieci mają często większą motywację jak  uczą się w grupie rówieśników. 

Przedszkole  narciarskie to szkolenie dedykowane dla najmłodszych narciarzy, którzy chcą rozpocząć swoją zimową przygodę z nami.  Najmłodsze grupy  w wieku 4-6 lat mają szkolenie w formie zabawy i naśladownictwa na bardzo łagodnym stoku z taśmociągiem. Grupy w wieku 6-12 lat - jeśli ich umiejętności pozwalają, mają szkolenie z instruktorem na stokach takim jak Puchatek -  jest to niebieski stok o stałym, łagodnym nachyleniu. Podczas szkolenia grupy mają przerwę z instruktorem na ciepłą czekoladę czy przegryzkę. 

Szkolenie dla grupy wiekowej 4-6 rozpoczyna się od godziny 10 do 13 z przerwą na ciepłą czekoladę czy przekąskę. Szkolenie grupy 6-12 lat odbywa się w godzinach 10-14 również z małą przerwą.
Wszystkie szkolenia poprzedzone są rozgrzewką. 

Przedszkole Snowboardowe to szkolenie dla najmłodszych snowboardzistów,  którzy chcą z nami przeżyć  swoje pierwsze ześlizgi. Dysponujemy opcją wypożyczenia malutkich zestawów snowboardowych idealnych do nauki. 

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom zaawansowania i wiek na wyjątkowe, pełne aktywności fizycznej wyjazdy, ferie zimowe, obozy sportowe oraz lekcje indywidualny i lekcje grupowe do Szklarskiej Poręby.

Paulina Różyło-Nowicka

Założycielka Szkoły Board4Fun

Trener Snowboardu. Instruktor windsurfingu. Instruktor samolotowy. Kierownik wycieczek. Pasjonatka aktywnego spędzania czasu. Mama bliźniczek Ali i Julii. Lubi wyzwania i przygody. Na co dzień pilot samolotowy linii Wizzair. W młodości zawodniczka snowboardowa w slalomie i gigancie. 

Należy do ludzi, którzy nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Lubi wyzwania i przygody. Gdyby miała dokonać wyboru: góry czy morze, bez zawahania wybrałaby oczywiście góry. Każdy wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia współpracować z dziećmi i chyba to od nich czerpie tę ogromną energię do życia. Zdobytą wiedzę i umiejętności przekazuje wszystkim tym, którzy tę wiedzę chcą przyjąć.

Kiedy kończy się sezon latania na desce snowboardowej, rozpoczyna się dla niej następna część przygody, czyli lotnictwo. Na codzień pilot A320, lata w liniach lotniczych Wizzair. Od 20 lat związana ze snowboardem. Nienaganna optymistka, czerpiąca z życia każdą sekundę. Kocha podróże, tenis, poznawanie ludzi i nowych zakątków świata.