Szkoła snowboardowa
i narciarska

Wyjedź z nami na ferie

i przeżyj przygodę

Lekcje indywidualne i grupowe

dla dzieci, młodzieży i dorosłych

do ostatniego śniegu w sezonie

Szkoła snowboardowa
i narciarska

Wyjedź z nami na ferie

i przeżyj przygodę

Co robimy

Organizujemy ferie zimowe oraz obozy snowboardowe i obozy narciarskie dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin z dziećmi - w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy na rynku od 2009 roku.

Nasze szkolenia skoncentrowane są w dużym stopniu na nauce i doskonaleniu jazdy na nartach i na snowboardzie. Spędzamy na stoku większość dnia dzięki czemu efekty szkolenia uzyskujemy dużo szybciej. Na obozie przeplatamy naukę jazdy na nartach i snowboardzie z wieczornymi zajęciami relaksacyjnymi, jogą czy zajęciami tanecznymi.

Prowadzimy lekcje nauki jazdy na nartach i snowboardzie: indywidualne oraz grupowe. Szklarska Poręba to nasza baza wypadowa. Lekcje indywidualne możliwe są również na Śląsku: w Szczyrku i Wiśle.

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom zaawansowania na wyjątkowe, pełne aktywności fizycznej wyjazdy, ferie zimowe i obozy sportowe. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, organizacji obozów i ferii zimowych. Kadrę, która z przyjemnością przekaże swoja wiedzę i doświadczenie, rozbawi i zainteresuje innych.

Paulina Różyło-Nowicka

Założycielka Szkoły Board4Fun

Trener Snowboardu. Instruktor windsurfingu. Instruktor samolotowy. Kierownik wycieczek. Pasjonatka aktywnego spędzania czasu. Mama bliźniczek Ali i Julii. Lubi wyzwania i przygody. Na co dzień pilot samolotowy linii Wizzair

Czytaj więcej ›

Nasze wyjazdy

Obóz snowboardowy i narciarski dla dzieci i młodzieży Hala Szrenicka

Jedyny taki obóz w Polsce - mieszkamy w górach na wysokości 1200 m.n.p.m. Zapraszamy dzieci i młodzież od 10 roku życia.

Szklarska Poręba- Hala Szrenicka

18-02-2023 - 25-02-2023

2140 zł

Zapisz się
Kurs na II stopień sprawności SITS

Zdobądź stopnie sprawności w snowboardzie SITS aby w przyszłości móc zostać Instruktorem SITS

Szklarska Poręba - Hala Szrenicka

18-02-2023 - 25-02-2023

1000 zł

Zapisz się

Rozpocznij z nami
przygodę

Instruktorzy

Nasza kadra

Skontaktuj się z nami

Paulina Różyło-Nowicka

+48 693 265 006

paulina@board4fun.pl

mbank 05 1140 2004 0000 3802 8180 5930