Szkoła snowboardowa
i narciarska

Przedszkole narciarskie

Ferie zimowe
dla dzieci i młodzieży

Wyjazdy rodzinne

Lekcje indywidualne
i grupowe

dla dzieci i dorosłych

Cennik szkoły narciarskiej

O nas

Licencjonowana Szkoła BOARD4FUN to szkoła założona przez ludzi kochających zimę, góry i śnieg. Pasja do sportów zimowych, letnich, a przede wszystkim aktywnego spędzania czasu i chęci przekazywanie tej zajawki innym zainspirowała nas w 2008 roku do otwarcia szkoły zimowej w Szklarskiej Porębie.

Nasi Instruktorzy to w większości nauczyciele, byli zawodnicy czy Absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego. Posiadamy ogromne doświadczenie w nauczaniu, metodyce i podejściu do dzieci. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy jaka to jest odpowiedzialność mieć dzieci pod swoją opieką, nauczyć ich i zainspirować aktywnym stylem życia. 

CO ROBIMY:

Prowadzimy lekcje nauki jazdy na nartach i snowboardzie: indywidualne oraz grupowe. Dla najmłodszych mamy przedszkole narciarskie oraz przedszkole snowboardowe.

Organizujemy ferie zimowe, obozy snowboardowe i obozy narciarskie dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin - w Polsce jak i za granicą. Dla dorosłych organizujemy winter i summer campy za granicą z opcją doszkolenia z najlepszymi instruktorami, wykładowcami czy trenerami?

Czytaj więcej ›

Paulina Różyło-Nowicka

Założycielka Szkoły Board4Fun

Trener Snowboardu. Instruktor windsurfingu. Instruktor samolotowy. Kierownik wycieczek. Pasjonatka aktywnego spędzania czasu. Mama bliźniczek Ali i Julii. Lubi wyzwania i przygody. Na co dzień pilot samolotowy linii Wizzair

Czytaj więcej ›

Nasze wyjazdy

Tura po żaglami w Norwegii

Zapraszamy na wyjazd, który na długo zostanie w Waszej pamięci. Tura na żaglach w najpiękniejszych miejscach w Norwegii.

Lyngen Alps, Norwegia

16-03-2024 - 23-03-2024

5500 zł

Zapisz się

Rozpocznij z nami
przygodę

Instruktorzy

Nasza kadra

Skontaktuj się z nami

Paulina Różyło-Nowicka

+48 693 265 006

paulina@board4fun.pl

mbank 05 1140 2004 0000 3802 8180 5930

Współpracujemy z